Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się Projektowaniem ogrodów, realizacją, pielęgnacją ich, brukarstwem i innymi. Mamy za sobą już wiele udanych projektów i mnóstwo zadowolonych klientów. Naszą działalność prowadzimy już od kilku lat. Działamy na terenie całego Podkarpacia m.in. w takich miastach jak: Rzeszów, Mielec, Strzyżów, Ropczyce, Sędziszów Młp., Dębica, a także Kolbuszowa. Zajmujemy się zarówno małymi przydomowymi ogrodami jak i również dużymi zleceniami.

Podczas projektowania ogrodu dajemy Państwu możliwość m.in. wizualizacje 3D która pozwala ukazać klientowi jak będzie rozwijał się jego ogród w następnych latach.

Zaprojektujemy dla państwa wspaniały ogród przy pomocy naszych doświadczonych pracowników. Podczas projektowania ogrodów kierujemy się gustami, upodobaniami, przyzwyczajeniami itp. klienta. Istotny w projektowaniu ogrodów jest także styl w którym dany ogród mam być zbudowany. Istnieje wiele różnorodnych stylów. Można je swobodnie łączyć i mieszać elementy. Style w których wykonujemy nasze projekty to m.in.:

Styl angielski – ma to do siebie że jest pełen kolorów „słodkości”, a także romantyczności, charakteryzuje się obecnością tajemniczych zakątków jak i stylowych dekoracji. Stosuje się w tym stylu m.in. drewniane detale.

Styl kolonialny – styl ten ukazuje wygodę, spokój, harmonie i ustalony przez projekt ogrodu porządek, bardzo częstym elementem ogrodu w tym stylu są np. ścieżki z łupanego kamienia, drewniane tarasy i rzeźby z drewna bądź kamienia

Styl barokowy- charakteryzuje się przyciętymi w geometryczne wzory krzewami przeważnie zimozielonymi, nie ma tu roli przypadek, wszystko jest starannie zaprojektowane i aby zachowało swój właściwy wygląd taki ogród powinien być często pielęgnowany, jest on doskonały dla ludzi lubiących ład i porządek

Styl wiejski – jest to odwrotność ogrodu barokowego , w tym stylu panuje natura, wszystko wydaje się być dziełem przypadku układ roślin, nawierzchni czy elementy architektury ogrodowej, dominuje w nim wiele barw i przepięknych kwiatów jak u babci na wsi. Częstymi elementami są drewniane płoty i surowe (nieobrabiane) kamienie.

Styl nowoczesny – wyznaje on zasadę „im mniej tym lepiej „ nie zawiera zbędnych ozdobień, znajduje się tu tylko to co służy funkcji jaką ma spełniać ogród: rośliny pokroju architektonicznego, czyste barwy kwiatów lub liści

Projekt ogrodu – jest to bardzo ważny punkt w zakładaniu ogrodu, polega ona na ścisłej współpracy z klientem jak i użytkownikami ogrodu. Każdy projekt jest tworzony indywidualnie dla danego klienta i zawiera sprecyzowanie przez niego wytyczne. Wszystko wykonywane jest w wyznaczonym czasie.

Jako pierwsza przy projektowaniu ogrodu jest tworzona koncepcja w której uwzględnia się Państwa oczekiwania. Ogród jest strefą prywatności i jego posiadacz powinien się czuć w nim jak najlepiej. Projektowanie wymaga wyczucia projektanta tak, aby ogród spełniał ważne dla klienta funkcje.

Ważnym elementem ogrodu jest woda – stanowi ona życie całej przestrzeni- ogród bez niej ma wrażenie martwego. Istotną role dekoracji odgrywają też barwy jak i refleksy światła. Ze zmiana pory roku woda stanowi inną scenerie. Znaczącym elementem są także kamienie które symbolizują trwałość i siłę przyrody.